U nás se budete cítit jako doma

Nabízíme Vám ubytování v chalupě rodinného typu, která přináší možnost relaxace v přírodě. Zvířecí miláčci, které si při Vašem cestování vezmete s sebou, jsou u nás srdečně vítáni. My sami máme těchto zvířecích ratolestí více a tak moc dobře víme, jak těžké bývá odloučení od jejich společnosti.APARTMÁN č.1 -se nachází v přízemí chalupy a  nabízí možnost ubytování pro celou rodinu. Pokoje jsou plně vybaveny (sprcha, wc, wifi, televize, chladnička, mikrovlnná trouba, pračka se sušičkou). Samozřejmostí je zde bezbariérový přístup. Max.kapacita apartmánu s přistýlkou činí pět osob. Pokoj je nekuřácký. Prostory na kouření jsou vyhrazeny před vchodem do objektu.


 APARTMÁN č.2.  je prostorný pokoj v podkroví chalupy, který nabízí ubytování pro celou rodinu. Pokoj je plně vybaven. Maximální kapacita apartmánu s přistýlkou činí pět osob. Apartmán zde však nenabízí bezbariérový přístup. Pokoj je nekuřácký. Prostory pro kouření jsou vyhrazeny před vchodem do objektu.


VINNÝ SKLEP je součástí domu a nabízí příjemné posezení v letních měsících v příjemném chládku. Milovníci vína jistě nepohrdnou zdejší ochutnávkou. Sklep je zasvěcen patronu vína sv. Urbanovi.